Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Następny Mi Mix, który pojawi się w 2021 roku

Linia Mi Mix w Xiaomi zawsze była nastawiona na innowacyjność. Jednak w tym roku linia jest w pauzie i powinniśmy się spodziewać, że następny telefon pojawi się w 2021 roku, powiedział Digital Chat Station, chiński leakster z solidnym rekordem.

Według niego spekulacje będą imponujące i zamiast owijanego ekranu, tym razem Xiaomi wprowadzi składany wyświetlacz.

Ostatni Xiaomi Mi Mix, który faktycznie trafił do sklepów przyszedł z ekranem przesuwnymLast Xiaomi Mi Mix, który faktycznie trafił do sklepów przyszedł z ekranem przesuwnym
Karta specyfikacji wygląda na ognistą z 200W szybkim ładowaniem, i tak, ten kalambur był zamierzony. Mamy już Mi 10 Ultra, który obsługuje ładowanie 120W przez przewód i doładowuje 40% baterii w pięć minut, osiągając pełne naładowanie w 26 minut. Podczas naszych testów ustaliliśmy, że telefon robi się bardzo gorący i nie mamy powodów, aby sądzić, że nie zrobi się gorętszy z podobno 200W rozwiązaniem.

Wyświetlacz jest podobno składanym panelem o rozdzielczości QHD. Nie wiemy, czy będzie to małżowina jak Motorola Razr i Galaxy Z Flip, czy też książkowe rozwiązanie jak Galaxy Fold i Galaxy Z Fold2. Chyba musimy poczekać i zobaczyć, ale plotka brzmi obiecująco.